Firma Termoclima od ponad dziesięciu lat prowadzi branżowe portale internetowe www.klimatyzacja.pl, www.ogrzewnictwo.pl oraz www.pasywny-budynek.pl Nadrzędnym celem Portali jest dostarczenie wszelkich informacji dotyczących branży HVAC oraz zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich liczących się na rynku i organizacji branżowych.

Ponadto serwisy zawierają moduły interaktywne umożliwiające samodzielnie zamieszczanie publikacji,ogłoszeń,ofert pracy,artykułów i produktów, ...

czytaj więcej
Firma Termoclima jest właścicielem redakcji trzech portali działających w branżach klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa, ogrzewnictwa oraz budownictwa pasywnego.

Szczególną wagę w redagowaniu naszych portali kładziemy na zagadnienia ochrony energii, ekologii i rolę społeczną naszych serwisów w odniesieniu do zagadnień z zakresu wymienionych branż.

Nasze platformy www.klimatyzacja.pl, www.ogrzewnictwo.pl  oraz portal pasywny-budynek.pl skupiają dziesiątki firm, organizacji zawodowych i branżowych.

Nasze serwisy te mają ponad 130 000 odwiedzin miesięcznie, a każdy z portali stanowi osobną platformę wymiany informacji.

Jesteśmy obecnie w fazie przebudowy struktury naszych portali, usprawnienia ich funkcji i uspołecznienia ich roli oraz ponadto w bieżącym roku mamy w planach uruchomienie kolejnych serwisów zajmujących się branżami wspierającymi, do których między innymi należą usługi, pozyskiwanie energii i surowców, projektowanie i montaże technologiczne.

Projekty branżowe Termoclimy ułatwiają odnalezienie informacji o firmach, produktach i usługach oraz pomagają dotrzeć do najbardziej odpowiednich dostawców i odbiorców.

Dostarczają użytkownikom przetworzonej i usystematyzowanej informacji handlowej, technicznej, są pomocne w poruszaniu się po wyspecjalizowanych dziedzinach rynku.

Portale te umożliwiają, także firmom kreowanie własnego wizerunku i skuteczną reklamę za pośrednictwem dostępnych multimediów.
 

Szukamy pracownika

Poszukujemy studentów branża HVACR

więcej »